Loading…
E dashura Feros duke bërë lëvizje provokuese, i bën reklamë këngës së ‘burrit’
  • 23/04/2019 | 16:41

E dashura Feros duke bërë lëvizje provokuese, i bën reklamë këngës së ‘burrit’

Arbenita Ismajli është modelja bukuroshe që u bë e famshme, nga reperi Fero, transmeton Gazeta Metro.


Aktualisht Arbenita është e dashura e reperit nga Gjilani. Ajo është shumë aktive në rrjetin social Instagram, ku poston fotografi dhe video prej më të ndryshmeve.

Çdo ditë ajo ‘çmend’ fansat me lëvizjet që i bën në shfaqjet vizuele. Së fundi ajo ka postuar një video në InstaStory, ku po duket shumë joshëse dhe në prapavijë të kësaj video ka lëshuar këngën e Feros ‘A pe din?’. /gazetametro.net

Shikoni videon më poshtë:

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë