Loading…

E dashura seksi i Cristiano Ronaldos e bën ta harrojë humbjen

  • 09/08/2020 | 18:06

E dashura seksi i Cristiano Ronaldos e bën ta harrojë humbjen

Cristiano Ronaldo është duke i shijuar pushimet e merituara me partneren e tij, Georgina Rodriguez.


Bukuroshja 26-vjeçare ka bërë që superylli i Juventusit ta harrojë eliminimin e hershëm nga Liga e Kampionëve.

Modelja e ka publikuar një fotografi të përbashkët të çiftit duke marrë rreze në jahtin e tyre luksoz.

Duke vënë inicialet e tyre dhe një figurë të zemrës, Georgina i ka qëndruar pranë partnerit të tij në këto ditë të vështira, kur kihet parasysh se atij nuk i pëlqen të humbë.

Ajo i ka publikuar edhe disa fotografi të tjera në InstaStory duke vënë në plan të parë asetet e saj.

View this post on Instagram

C❤️G

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë