Loading…

E dhimbshme: I afërmi i familjes Bllaca në lot pas vdekjes së pesë anëtarëve

  • 18/02/2020 | 21:04

E dhimbshme: I afërmi i familjes Bllaca në lot pas vdekjes së pesë anëtarëve

Gjilani u trondit sot nga vrasja e pesë anëtarëve të familjes Bllaca.

Vrasja dyshohet se u krye nga një anëtare brenda familjes, ndërsa rrethanat mbeten ende të paqarta si dhe motivet nuk dihen.

Ngjarja ka prekur opinionin e gjerë, ndërsa një i afërm i familjes është parë duke qarë, i prekur thellë nga humbja e të afërmve të tij.

Komuna e Gjilanit ka shpallur mbajtjen e një ditë zie si pasojë e humbjes së pesë qytetarëve të këtij qyteti.

Prokuroria po punon për zbardhjen e rastit.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë