Loading…

E dhimbshme: Shkoi për t’u ndihmuar disa punëtorve, bie nga kamioneta dhe gjen vdekjen

  • 02/11/2018 | 11:45

E dhimbshme: Shkoi për t’u ndihmuar disa punëtorve, bie nga kamioneta dhe gjen vdekjen

Në fshatin Novosellë të Malishevës ka vdekur një person.


Kjo pasi, i njëjti në ndihmë vullnetare kishte shkuar për t’i ndihmuar punëtorët për të ngarkuar një kamionetë, me ç’rast kamioneta ka lëvizur dhe viktima ka kërcyer nga ajo, ku si pasojë e lëndimeve ka ndërruar jetë.

Për këtë rast është arrestuar një person.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që i njëjti derisa ishte duke punuar me disa punëtor saktësisht duke e ngarkuar një kamionetë. Në ndihmë vullnetare kishte shkuar viktima mashkull K-Shqiptar. Derisa ishin duke punuar kamioneta kishte lëvizur viktima kishte kërcyer dhe si pasojë e lëndimeve trupore ka ndërruar jetë”, thuhet në raportin e Policisë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje, ndërsa trupi i pajetë dërgohet për obduksion.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë