Loading…

E dhimbshme: Vdes nga një sëmundje e rëndë babai i 23 vjeçarit të humbur nga Lipjani

  • 17/10/2019 | 16:59

E dhimbshme: Vdes nga një sëmundje e rëndë babai i 23 vjeçarit të humbur nga Lipjani

Ka ndërruar jetë babai i djalit 23 vjeçar Shqipdon Aliu, nga Lipjani që u raportua si i zhdukur tash e pesë ditë.

Siç mësohet ai vuante nga një sëmundje e rëndë.

Sipas familjarëve Shqipdoni ka ikur nga shtëpia pasi nuk ka mundur të përballoj gjendjen e babait.

Rasti i tij është raportuar edhe në polici nga data 14 tetor.

Kushdo që ka informacione për vendodhjen e të riut, ju lutemi të drejtoheni në stacionin më të afërt policor ose në këta numra telefoni:

045 855 325 dhe 049 155 625.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë