Loading…

E diela me diell e temperatura pranverore

  • 23/10/2022 | 08:28

E diela me diell e temperatura pranverore

Moti mbi vendin tonë do të vazhdoj të jetë i qëndrueshëm me masa të ngrohta ajrore.


Sipas meteorologëve sot mbi vendin tonë do të mbaj mot kryesisht me diell dhe i ngrohtë. Ditën parashihen vranësira kalimtare.

Temperaturat do të sillen nga 7 deri në 23 gradë celsius.

Erërat frynë kryesisht nga jugu e jugperëndimi, të lehta dhe mesatare 2-9m/s.

Shtypja atmosferike mbetet e lartë mbi vlera normale.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë