Loading…
E dinin si femër super-seksi, këngëtarja shokon me të pasmet e saj |FOTO
  • 09/08/2018 | 08:48

E dinin si femër super-seksi, këngëtarja shokon me të pasmet e saj |FOTO

Jemi njohur me talenti e saj si këngëtare prej kohësh por më së shumti fansat , e veçanërissht ata meshkuj e kanë pëlqyer për format joshëse.


E kemi fjalën për Iggy Azalea e cila këtë herë ka habitur të gjithë me mënyrën se si ka shfaqur të pasme e saj. Ajo i ekspozon ato zakonisht me mjaftë krenari në rrjetet sociale por këtë herë na ka habitur.

Vajza është shfaqur me celulit të tepruar e me forma që zhgënjyen një numër të madh njerëzish.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë