Loading…

E duan të gjithë, shikoni çfarë ka humbur Neymar

  • 13/08/2019 | 20:40

E duan të gjithë, shikoni çfarë ka humbur Neymar

U bë e famshme për një lidhje e cila nuk zgjati shumë me yllin brazilian Neymar. Por edhe pas ndarjes nga braziliani fama e saj nuk u zbeh por vetëm u rrit, transmeton Gazeta Metro.


Modelja kroate Soraja Vucelic vazhdon të marrë vëmendjen e mediave rozë për fotot seksi dhe provokuese të cilat ajo poston në Instagram.

Së fundmi 33 vjeçarja e ka bërë publike llogarinë e saj në Instagram duke bërë që numri i ndjekësve të rritet ndjeshëm.

Ajo ka qenë kryefjala e mediave rozë me fotot e publikuara në rrjetet sociale të cilat janë realizuar kryesisht në plazhin e Marbellas në Spanjë, ku modelja kroate po kalon pushimet dhe po argëtohet pa fund, por këtë herë “single” duke i kujtuar Neymar se çfarë ka humbur./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë