Loading…

‘E ëmbël si karamele’: Eni Koçi ndan foto me rroba të ngjitura për trupi

  • 14/09/2021 | 23:30

‘E ëmbël si karamele’: Eni Koçi ndan foto me rroba të ngjitura për trupi

Eni ka publikuar imazhin joshës në rrjete sociale.

Eni Koçi ka publikuar një fotografi në profilin e Instagramit ku u shfaq mjaft provokuese duke pozuar e veshur me rroba palestre.

Këngëtarja ka theksuar linjat trupore në fotografi për të cilat punon mjaft shumë në palestër, veshaj ngjyrë blu i shfaqi asaj pasuritë trupore mjaft shumë.

Eni Koçi së fundi ka shijuar pushimet në bregdetin shqiptar teksa edhe po sjell foto joshëse për fansat e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eni Koci (@enikociiii)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë