Loading…
E fotografoi vajzën, ajo që pa në fotografi gati sa nuk ia ndali zemrën |FOTO
  • 20/08/2018 | 16:26

E fotografoi vajzën, ajo që pa në fotografi gati sa nuk ia ndali zemrën |FOTO

Heroi kryesor i kësaj ngjarje ka vendosur ta vizitoj Japoninë, po rnuk ka mund as ta imagjinoj se çfarë tmerri do të përjeton.


Pas një shëtitje të shkurtë vendosi të iabëj një fotografi vajzës 5 vjeçare, transmeton gazetametro.net.

Por kur ka arritur në shtëpi dhe detajisht i ka shikuar fotografitë, për pak sa nuk iu ka ndalur zemra.

Në njërën nga fotografitë ka hasur diçka shumë të tmerrshme. Disa kanë ardhur në përfundim se ajo është një fantazmë, e disa të tjerë kanë thënë se kjo ka të bëj me lojën e dritës apo reflektimin./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë