Loading…

E fotografojnë votën dhe e hedhin në rrjetet sociale (Foto)

  • 04/12/2016 | 09:41

E fotografojnë votën dhe e hedhin në rrjetet sociale (Foto)

Në Komunën e Drenasit, aty ku po mbahen zgjedhjet për kryetarin kanë nisur të ndodhin parregullsi gjatë procesit të votimit.

Në një foto e cila po qarkullon në rrjetet sociale, shihet se një qytetar i Drenasit, ka fotografuar votën e tij.

Siç duket qytetarët e kësaj komune, të pakënaqur me qeverisjen e deritanishme, po e shprehin haptas se dëshirën për ndryshime.

aa

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë