Loading…

E fotografon të dashurën e tij në shtrat me një mashkull tjetër (Foto)

  • 26/04/2017 | 14:08

E fotografon të dashurën e tij në shtrat me një mashkull tjetër (Foto)

Kur shumica e njerëzve gjejnë partnerët e tyre në shtrat me dikë tjetër, reagimi i tyre i parë është të bërtasin , por një njeri i tradhtuar vendosi se ishte një mundësi e përkryer për një xhirim fotografish.

Pasiqë Duston Holloway nga Emory- Teksas, hyri në dhomën e tij të gjumit dhe gjeti që e dashura e tij gjendej e dehur pranë një burri tjetër, ai zgjodhi të mbante ndjenjën e humorit për situatën e pafat, shkruan Daily Mail, transmeton gazetametro.net

Në vend që të largohej, ai filloi të kapte fotot e tyre në shtrat, më pas vendosi ti  publikojë në Facebook

Çuditërisht, fotografitë e mahnitshme të Dustonit shkuan viralisht dhe mijëra njerëz nga e gjithë bota i janë drejtuar atij për ta lavdëruar atë për të qëndruar i qetë, i ftohtë dhe i mbledhur, ndërsa e gjen veten në një situatë aq të mjerueshme./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë