Loading…
E frikshme: Dalin në oborr për të pirë kafenë, hasin në aligator gjigant
  • 26/05/2018 | 09:31

E frikshme: Dalin në oborr për të pirë kafenë, hasin në aligator gjigant

Connie dhe Frank Shaffery nga Sarasota kishin vendosur të dalin në oborr për të pirë kafe, por u tronditën nga ajo që panë.


Pasi dolën në oborr për kafe ata mbetën të shokuar kur panë një aligator gjigant në pishinën e tyre. Aligatori, sipas Connie, ishte rreth 150 kg, transmeton gazetametro.net

“Frank u afrua te pishina dhe mbeti i shokuar kur në ujë pa aligatorin 150 kilogramësh”, ka thënë Connie.

“Mendojmë se një dërrasë e thyer në rrethojën e oborrit, i ka mundësuar aligatorit të futet  në pishinë”, ka thënë më tej ajo. /gazetametro.net

&


nbsp;

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë