Loading…

E frikshme: Ylli i United bie pa ndjenja në ndeshjen Kroaci – Uells

  • 13/10/2019 | 22:42

E frikshme: Ylli i United bie pa ndjenja në ndeshjen Kroaci – Uells

Një skenë mjaftë e frikshme ka ndodhur në ndeshjen Uells – Kroaci e cila po zhvillohet në kuadër të Euro2020.

Bëhet fjalë për yllin e ri të Manchester United, Daniel James, i cili në dyluftim me dy lojtarë të Kroacisë, bie në tokë shumë keq.

Dy kroatët përplasen me njëri-tjetrin, ndërsa shtatshkurtri krijon panik, pasi bie nëë pa ndjenja. Stafi mjekësor i Uellsit ka reaguar menjëherë duke e shmangur më të keqen, shkruan Periskopi.

Kurse në fund, lojtari u lejua të vazhdonte takimin.

Ky është momenti i rrëzimit.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë