Loading…

E fundit: Dalin rezultatet për COVID-19 të lojtarëve të Spanjës

  • 09/06/2021 | 20:41

E fundit: Dalin rezultatet për COVID-19 të lojtarëve të Spanjës

Kombëtarja spanjolle ka marrë një lajm të mirë.


Diego Llorente dhe Sergio Busquets kishin rezultuar pozitivë me COVID-19 në kampin stërvitor të Spanjës.

Kjo gjë shqetësoi tej mase selektorin Jose Enrique dhe Drejtorin sportiv, Molina të cilët u panë duke bashkëbiseduar të shqetësuar për situatën.

Sipas mediave spanjolle, gjasat ishin të mëdha që të ketë shpërthyer virusi tek futbollistët, gjë që do të rrezikonte Kampionatin Evropian.

Por, në testimin e fundit nga UEFA, Spanja bën të ditur që të gjithë futbollistët kanë rezultuar negativë ndaj virusit COVID-19.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë