Loading…

E gërditshme: Prishtinasja i vendos enën e kafiterisë, qenit të saj që të hajë ushqim

  • 05/11/2021 | 14:48

E gërditshme: Prishtinasja i vendos enën e kafiterisë, qenit të saj që të hajë ushqim

Një veprim aspak i mirë është parë gjatë ditës së djeshme në njërën prej kafiterive në Prishtinë dhe që ka irrituar qytetarët që ishin prezent në hapësirat e kësaj kafiterie, shkruan Gazeta Metro.

Lexues të Gazeta Metro kanë dërguar fotografi dhe kanë pohuar se në këtë kafiteri, një grua i ka vendosur enën e porcelanit qenit të saj që të ha në të. Ky veprim i ka irrituar shumë qytetarët dhe e kanë quajtur si gjë të pështirë.

Ky lexues i ka thënë Metros, se porcelani që i ka vendosur pronarja qenit, është i kafiterisë dhe në të shërbehen produkte ushqimore.

Më poshtë keni fotografitë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë