Loading…

E gjeni dot zogun në këtë foto?

  • 24/12/2016 | 20:43

E gjeni dot zogun në këtë foto?

Krishtlindjet erdhën, dhe ku ka një mënyrë më të mirë për të pasur një shpirt festiv se të zgjidhësh një test për trurin?

Në mes të drerëve të Babagjyshit është një zog i vogël, Gushkuqi. A arrini ta dalloni?

Hunda e kuqe e dererëve kamuflon gjoksin e gushëkuqit. Akoma nuk e keni gjetur?

Ka dhe shumë element të tjerë ngatërrues në foto, si brirët e drerëve, shallët të kuq e të verdhë, dhe kapuçi i Babagjyshit që ju largon vëmendjen nga zogu gushkuq.

1482573733dreererere

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë