Loading…

E gjeti traktorin pas 18 vjetësh (Video)

  • 03/03/2017 | 23:58

E gjeti traktorin pas 18 vjetësh (Video)

Shkëlzen Alijajt nuk ia kishte marrë mendja se do ta gjendet traktorin që para 17 vjetëve e kishte humbur në luftë, njofton Klan Kosova.

Por, gjeturia e një kushëriri, bëri që familjes nga Suhogërlla t’i kthehet automjeti.

Por, nuk dihet nëse personi tek i cili u gjet makina, ishte hajni apo blerësi fatkeq i saj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë