Loading…
E goditi keq gjatë ndeshjës, gruaja e Sorrentino’s ka dy fjalë për Ronaldon
  • 19/08/2018 | 22:01

E goditi keq gjatë ndeshjës, gruaja e Sorrentino’s ka dy fjalë për Ronaldon

Portieri i Chievo’s, Stefano Sorrentino, gjatë ndeshjës së sotme kundër Juventus është goditur rëndë nga ylli i këtij ekipi, Cristiano Ronaldo, transmeton gazetametro.net


E edhe pse vet lojtari nuk e mori me zemërim këtë gjë, gruaja e tij siç duket është inatosur shumë me Ronaldon, madje edhe ka thënë disa fjalë për të.

“Nëse duan të cilësohen si kampiona, në radhë të parë duhet të jenë njerëz”, ka thënë ajo.

“Unë admiroj burra të vërtetë, si Tomovic që i dha ndihmën burrit tim teksa ai kishte humbur ndjenjat”, ka shtuar gruaja e portierit.

Sorrentino u godit pak para se Juventus të shënonte golin e fitores, derisa nuk mundi të ecte vet dhe është dashur që të transportohet nga ndihma mjeksore. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë