Loading…
E harroi Era Istrefin, shikoni me kë e zëvendësoi Faton Shoshi |FOTO
  • 11/08/2018 | 09:34

E harroi Era Istrefin, shikoni me kë e zëvendësoi Faton Shoshi |FOTO

Çdo gjë duket se ka marrë fund dhe nuk do të ketë kthim pas në marrëdhënien mes Faton Shoshit dhe Era Istrefit.


Pas një periudhe të gjatë bashkë, menaxheri i këngëtares së famshme dhe Era i kanë dhënë fund gjithçkaje, por ai nuk ka pritur shumë kohë për të nisur një marrëdhënie të re.

Kështu, Fatoni duket se po shijon ditë të mira me modelen nga Kosova, Gresa Hoti dhe këtë e ka konfirmuar me anë të një postimi në Instagram.

Të dy janë të përqafuar dhe fotografia është shoqëruar me zemër. Nuk kanë munguar komplimentet për çiftin më të ri në showbizin shqiptar.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë