Loading…

‘E hupi kontrollin’ Dimal Basha: Kurti s’i ka lëshu pe Vucicit e Grenellit, t’i palon 50 Rrahmana n’ditë

  • 29/09/2022 | 00:03

‘E hupi kontrollin’ Dimal Basha: Kurti s’i ka lëshu pe Vucicit e Grenellit, t’i palon 50 Rrahmana n’ditë

Deputeti i Vetëvendosjes, Dimal Basha, ka folur për grevën e cila po vazhdon ende në arsim.


Ai komentoi edhe mundësinë që SBASHK-u po tërheqet. Sipas tij ata po tërhiqen sepse Kurti nuk lëshon pe, ndërsa shtoi se kryeministri “50 Rrahmana në ditë i palon”.

“Nuk lëshon pe Albin Kurtin, e njohin që nuk lëshon pe. S’i ka lëshu pe Vuçiqit, s’i ka lëshu pe Grenellit, e Rrahmana 50 në ditë t’i palon. Mos e merr seriozisht Rrahmanin për shkak të veprimeve të këqija. Paramendoje njeri po don mu bo hero tu i lan fminë pa shkolla”, tha Basha në DPD.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë