Loading…

‘E jap jetën për Kosovën’, bëhet viral burri nga Tirana

  • 02/08/2022 | 12:16

‘E jap jetën për Kosovën’, bëhet viral burri nga Tirana

Një ‘vox’ i realizuar nga abc news në Shqipëri, me një qytetar atje, po bëhet virale.


Gazetari ka pyetur qytetarin se a do të luftonte për Kosovën, e qytetari shkon tutje, duke thënë se ‘do ta jepte jetën për Kosovën’.

“E jap jetën për Kosovën. Shqiptarin e Kosovës duhet me e mbrojt si vëllain tënd. Nëse Kosova ka nevojë do të shkoj të luftoj për të mbrojtur shqiptarët. Vëlla e kena shqiptarin e Kosovës. I pari do të jem që do të çoj nipërit dhe djemtë e mi për të mbrojtur Kosovën. Do t’u them: Hec bab, mbroje Kosovën!”, thotë qytetari.

Klikoni KËTU për ta parë videon.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë