Loading…

E ka humbur vendin e titullarit, Ronaldo mund të largohet nga Manchester United

  • 03/10/2022 | 23:06

E ka humbur vendin e titullarit, Ronaldo mund të largohet nga Manchester United

Erik ten Hag do të lejojë lojtarin e tij të largohet nga ekipi nëse një ofertë e përshtatshme i vjen Cristiano Ronaldos, i cili dëshiron të largohet nga ekipi në janar.


Lojtari ka filluar të mendojë për largimin e tij në merkaton e janarit.

Cristiano Ronaldo nuk po ka minutazh tek skuadra e tij, Manchester United, teksa nuk u paraqit për asnjë minut në derbi ndaj Manchester Cityt.

Ai pritet të largohet nga “Djajtë e Kuq” në janar dhe ten Hag nuk do ta ndalojë këtë, sipas mediumit anglez, The Telegraph.

Rekomandime
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë