Loading…
E ka përmendur shpesh herë: Kjo është gruaja e ‘Cimës’ |PAMJE
  • 10/12/2018 | 22:38

E ka përmendur shpesh herë: Kjo është gruaja e ‘Cimës’ |PAMJE

Gruaja e humoristit të njohur, Rasim Thaçi-Cima, Shkurija e ka ditëlindjen.


Këngëtarja e mirënjohur, Adelina Thaçi-Meta ka zgjedhur fjalët më të mira për t’i uruar ditëlindje nënës së saj, shkruan rtv21.

Urimin këngëtarja e ka bërë përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram.

“E dashtuna nana jem, urime ditëlindjen, duke të uru shëndet e lumtuni, ti je shtylla e familjes tonë, të përkulem e të falënderohem për gjithçka çka ke ba e bën për ne. Të dua pafund”, ka shkruar Adelina.

Ndryshe, edhe aktori i njohur i humorit Rasim Thaçi-Cima, babai i Adelinës e ka uruar bashkëshorten e tij, Shukrijen përmes Instagramit.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë