Loading…

‘E kam ble vendin, shkoj e vizitoj varrin tim çdo ditë’: Artistja habit me deklaratën

  • 03/12/2022 | 18:34

‘E kam ble vendin, shkoj e vizitoj varrin tim çdo ditë’: Artistja habit me deklaratën

Piktorja e njohur, Zake Prelvukaj, ishte e ftuar në emisionin “Kendiv” në T7.


Ajo shpalosi momente nga fëmijëria e saj, foli për punën dhe për raportet që ka me shumë personalitete publike.

Mes tjerash, artistja befasoi edhe me një deklaratë teksa po fliste për disa persona të dashur që i ka humbur.

Tha se nuk ka frikë nga vdekja, andaj edhe që tani e ka ba ble, siç u shpreh, tokën ku do të varroset.

Ndryshe, Prelvukaj foli edhe për ndarjen me ish-bashkëshortin.

Të gjitha i gjeni në videon më poshtë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë