Loading…

E kërcënonte me publikim të fotove në Facebook, arrestohet nga Policia

  • 26/04/2017 | 11:24

E kërcënonte me publikim të fotove në Facebook, arrestohet nga Policia

Në qytetin e Suharekës një grua është arrestuar nga Policia, pasi është zënë në flagrancë duke pranuar një shumë të caktuar parash nga viktima, me qëllim të mos publikimit të disa fotove komprometuese të viktimës në rrjetet sociale.


Sipas raportit të policisë, ngjarja ka ndodhur të premten e datës 21 prill rreth orës 12:00 të ditës.

E dyshuara është dërguar në mbajtje me urdhër të prokurorit të rastit. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë