Loading…

E kërcënuan se do t’i publikonin fotot nudo: Aktorja i habit të gjithë duke i publikuar vetë e para

  • 18/06/2019 | 23:33

E kërcënuan se do t’i publikonin fotot nudo: Aktorja i habit të gjithë duke i publikuar vetë e para

Një haker ka kërcënuar aktoren Bella Thorne, se do t’i publikonte disa foto të saj personale.


Por Bella vendosi të mos binte pre e shantazhit dhe i publikoi vetë fotot topless.

Ajo publikoi në llogarinë e saj në Twitter fotot e mesazheve, ku shantazhuesi i kërkon para në këmbim të mos publikimit të fotove.

“Jam kërcënuar me fotot e mia nudo. Ndihem e brishtë. Ndihem sikur dikush mori diçka prej meje, që unë dëshiroja t’i shikonte vetëm një person i veçantë”, – tha aktorja.

Ndërsa më pas shtoi: “Për një kohë të gjatë e lashë të përfitonte nga unë vazhdimisht. Dhe vendosa ti publikoj, sepse nuk dua që të marrësh asgjë tjetër nga unë. Tani mund të fle e qetë, duke ditur se mora fuqinë time mbrapsht.”

Thorne përfundoi mesazhin e paralajmërimin për hakerin duke thënë: “FBI do jetë në shtëpinë tënde.”

Fuck u and the power u think you have over me. I’m gonna write about this in my next book???

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë