Loading…

E kishte refuzuar Kosovën, Andi Zeqiri e këqyri Zvicrën nga televizori

  • 28/11/2022 | 20:23

E kishte refuzuar Kosovën, Andi Zeqiri e këqyri Zvicrën nga televizori

Brazili ka shënuar fitore ndaj Zvicrës, me rezultat minimal 1-0, në kuadër të rrethit të dytë të fazës së grupeve të Kampionatit Botëror.


Golin e vetëm dhe të fitores për brazilianët e shënoi Casemiro.

Këtë ndeshje nga televizioni njëjtë si shumë shqiptarë nga e gjithë e bota, e shikoi edhe Andi Zeqiri, i cili nuk u ftua nga kombëtarja helvetike.

Zeqiri ka postuar një fotografi në Instagram, duke e mbështetur Zvicrën ndaj Brazilit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë