Loading…

E konfirmuar: Mourinho trajneri i ri i Romës

  • 04/05/2021 | 15:19

E konfirmuar: Mourinho trajneri i ri i Romës

Roma ka befasuar të gjithë duke punësuar Jose Mourinhon si kryetrajner.


Klubi italian para disa orë njoftoi me largimin e Paulo Fonseca, por tani befasisht ka njoftuar se Mourinho është trajneri i ri, transmeton lajmi.net.

“Klubi është i lumtur të njoftoi se marrëveshja është arritur me Jose Mourinhon, që ai të jetë trajneri i ri për edicionin 2021/22”, thuhet në komunikatë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë