Loading…

E kritikoi dhe shau, por Buzhala shtrëngon duart me presidentin Thaçi para përballjes në TV

  • 19/04/2018 | 15:11

E kritikoi dhe shau, por Buzhala shtrëngon duart me presidentin Thaçi para përballjes në TV

Ani pse dikur ishte deputet i partisë të cilën e udhëhiqte Thaçi, gazetari Buzhala tash e sa kohë ka një mendim ndryshe për të. Buzhala mendon se një president si Thaçi, i sjell vetëm dëme të mëdha vendit.


Duke u bazuar në këtë Buzhala shpesherë  i ka drejtuar mjaft akuza atij duke thënë madje edhe se presidenti është një person që ka shkathësi të mëdha me i mashtru njerëzit dy e më shumë herë.

Të gjitha këto gazetari Buzhala duket se i ka ‘harruar’, pasi në një nga emsionet që pritet të shfaqet sonte ai para fillimit shtrëngon duar me presidentit.

Ndryshe, pritet të jetë një përballje interesante./Gazetametro.net

 

https://www.facebook.com/Televizioni7/videos/2005591113028602/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë