Loading…

E la këndimin anash për pak orë: Kështu duket Dua Lipa si prezantuese në emisionin më të shikuar amerikan ‘Jimmy Kimmel Live’

  • 11/08/2020 | 16:53

E la këndimin anash për pak orë: Kështu duket Dua Lipa si prezantuese në emisionin më të shikuar amerikan ‘Jimmy Kimmel Live’

Dua Lipa emri më i komentuar i kohës së fundit, artisja e cila po i prek majat e suksesit, së fundmi ka qenë e ftuar në njërin nga emisionet më të famshme amerikane për të udhëhequr një pjesë të saj, transmeton Gazeta Metro.


Në emisionin më të shikuar amerikan, “Jimmy Kimmel Live” ajo bërë di ajo bërë diçka që nuk ka bërë më parë.

Këngëtarja e ka nisur mbrëmjen me një monolog, por teksa po fliste për disa video dhe disa intervista që mbajti, ajo që ra në sy ishte talenti i saj në prezantim.

Një pjesë shumë interesante e kësaj ishte intervista që kishte me persona jo të njohur dhe të shtyer në moshë, të cilën nuk kishin dëgjuar asnjëherë për Dua Lipën.

Por përveç kësaj, Dua kishte të ftuar edhe Gween Stefani me të cilën realizuan një bisedë të gjatë 9 minuta, ku edhe u konfirmua bashkëpunimi i tyre.

 

View this post on Instagram

 

?❤️??

A post shared by Jimmy Kimmel Live (@jimmykimmellive) on

Ndryshe ajo ka paralajmëruar javë më parë që shumë shpejtë do të publikohet bashkëpunimi i saj me Modonnën, Gween Stefani dhe Mark Ronson./gazetametro.net

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jimmy Kimmel Live (@jimmykimmellive) on

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë