Loading…

E la të dashurën vetëm me komshiun, 46 vjeçari tronditet nga ajo çfarë pa në kamerën e sigurisë

  • 16/11/2021 | 08:48

E la të dashurën vetëm me komshiun, 46 vjeçari tronditet nga ajo çfarë pa në kamerën e sigurisë

Një 45 vjeçar në rrëfimin e tij për “The Sun” tregoi se e pa të dashurën e tij duke u puthur me fqinjin e tyre, në kamerat e sigurisë.


Mirëpo, 46 vjeçari tha se u përballë me akuza nga e dashura e tij, pasi ajo e fajësoi atë, transmeton “Bota sot”.

Tani ai është në dilema dhe po kërkon këshillën e psikologeës.

Rrëfimi i plotë

E dashura psikologe: E pashë të dashurën time duke u puthur me fqinjin tonë gjatë një feste. Në kamerën time të sigurisë u regjistrua një pamje e tyre, të cilën e pashë disa ditë më vonë.

U trondita aq shumë sepse mendova se ishim të lumtur së bashku. Unë jam 46 dhe e dashura ime është 42. Ne jemi bashkë për 15 vjet.

Kur u përballa me të, ajo u zemërua dhe e mohoi – derisa ia tregova videon.

Ajo vetëm justifikohej, duke pretenduar se ishte e dehur dhe se fqinji ynë ishte ai që e nisi atë.

Në fakt, ajo më fajësoi mua që u largova herët nga festa pasi nuk u ndjeva mirë, duke e lënë me komshiun tonë.

Marrëdhënia jonë ishte e shkëlqyer para gjithë kësaj, por tani e dashura ime thotë se dëshiron të më lërë.

Ajo më ngarkon të gjithë fajin për atë që ndodhi atë natë. Po me vret.
Përgjigja e psikologes: E dashura juaj e di që ajo u soll keq, por po ju vë fajin për të larguar vëmendjen nga vetja.

Nëse doni të përpiqeni të shpëtoni marrëdhënien tuaj, mos u futni në një lojë fajësimi. Dehja mund të jetë një shpjegim i pjesshëm, por kurrë nuk e justifikon mashtrimin.

Nëse e doni atë, atëherë të paktën përpiquni ta rregulloni këtë përpara se të hiqni dorë nga marrëdhënia juaj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë