Loading…
E ledhaton luaneshën, deri sa ajo nuk e shqyen (VIDEO)
  • 20/04/2019 | 23:20

E ledhaton luaneshën, deri sa ajo nuk e shqyen (VIDEO)

Gati 300 mijë veta e kanë shikuarvideon në të cilën një burrë e ledhaton luaneshën. transmeton Gazeta Metro.

“Nëse më kafshon, të kafshoj edhe unë”, thotë burri në video, deri sa bisha shqetësohet dhe me dhëmbë e kapë njeriun për dore.

Memzi e ka shpëtuar dorën që luanesha të mos ia kafshojë të tërën, ndërsa bashkëshortja e tronditur e cila ka dashur ta xhirojë takimin e tyre të afërt, nuk e ka fikur kamerën as kur luanesha e ka shqyer dhe ka filluar të bërtase e ta thërrasë bashkëshortin.

Videoja thuhet se këto ditë është krijuar në Afrikë të Jugut, ndërsa ekipi i tronditur në YouTube burrin e ka quajtur idiot të vërtetë.

Shikojeni vetë:

/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë