Loading…
E mbani mend? Ky është vëllai i Gilit |VIDEO
  • 21/05/2018 | 17:55

E mbani mend? Ky është vëllai i Gilit |VIDEO

Nuk është se nuk e njihni apo se keni dëgjuar vokalin e fuqishëm të tij, përkundrazi e keni parë në shumë duete me këngëtaren Gili.


Bëhet fjalë për vëllain e këngëtares në fjalë, reperin Arsim Konushevci i cili dikur ishte tejet aktiv në skenën e mzuikës, ndërsa tani nuk e shohim fare prezent.

Në veçanti janë këngët që kënduan bashkë motër e vëlla të cilat rezultuan plot sukses, aq sa edhe sot dëgjohen me ëndje nga adhuruesit e tyre.

E sot, kur Gili feston ditëlindjen e 52-të, natyrisht s’kishte si të mungonin urimet në adresë të saj.

Por, urimet më të veçanta padyshim i ka pranuar nga njerëzit e saj të shenjtë, ndër ta edhe ai i vëllait i cili i rikthej dhe njëherë kujtimet e bukura dikur në skenë me performancë të përbashkët.

Kosovarja i sjell për ju për t’iu rikujtuar dhe njëherë Gilin e suksesshme me super hitet.

 

Me 👉 & my Sis ⭐GILI🔉🎬😎👍

A post shared by ArsimKUNUSHEVCI (@arsimkunushevci) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë