Loading…

E mbyti me sëpatë qenin në mes të Shkupit se lehte shumë (Video)

  • 30/04/2017 | 10:38

E mbyti me sëpatë qenin në mes të Shkupit se lehte shumë (Video)

Një video e tmerrshme që shpërndahet në rrjetet sociale ku shihet një qen i ngordhur, i rrethuar me shumë gjak.


Aktori Visar Vishka ka shkruar ”Rri në kafe, vjen një manjak me sëpatë dhe me gjakftohtësi e mbyt qenin që ishte i shtrirë në tokë.”, shkruan Telegrafi Maqedoni.

Të pranishmit ishin të shqetësuar shumë nga kjo pamje. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë