Loading…

E meriton Oscarin: Qeni i egër e mashtron luaneshën duke u bërë si i vdekur |PAMJE

  • 26/05/2019 | 22:30

E meriton Oscarin: Qeni i egër e mashtron luaneshën duke u bërë si i vdekur |PAMJE

Udhërrëfyesi në safari e ka xhiruar një skenë jo të përditshme para disa javësh, transmton Gazeta Metro.


Luanesha në gojë e bartte trupin në dukje të pajetë të qenit të egër. Por, kur qeni tjetër nga tufa i afrohet luaneshës, ajo e hedh viktimën e saj dhe vrapon pas shujtës së re. Mirëpo, qëni i cili bëhej si i vdekur, e shfrytëzon rastin dhe ikën.

“O Zot, gjallë është…” dëgjohet një zë në videon e xhiruar në Parkun kombëtar “Hwange” në Zimbabve.

Qëkur është publikuar në YouTube javën e kaluar, videoja ka tubuar mbi 2,1 milionë shikime. Një komentues ka thënë se ky qenë e meriton Oscarin, duke u bërë si i vdekur./gazetametro.net

Më të fundit
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë