Loading…

E mitura dhunohet nga një burrë në shtëpinë e tij: I dyshuari lirohet

  • 02/11/2021 | 11:24

E mitura dhunohet nga një burrë në shtëpinë e tij: I dyshuari lirohet

Policia në Skenderaj ka arrestuar një burrë i cili dyshohet se në shtëpinë e ti, ka kryer marrëdhënie seksuale me një vajzë të mitur.


Rasti ka ndodhur mesditën e së hënës, ka njoftuar policia në raportin 24 orësh.

Sipas policisë, me vendim të prokurorit palët pas intervistimit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Rasti është iniciuar si “Dhunim”.

“DHUNIM-Skenderaj 01.11.2021 – 13:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që në shtëpinë e tij kishte kryer marrëdhënie seksuale me viktimën femër kosovare. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, ka bërë të ditur policia.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë