Loading…

E nisin me vallëzim, por përfundojnë me një përplasje qesharake

  • 01/06/2019 | 21:26

E nisin me vallëzim, por përfundojnë me një përplasje qesharake

Vallëzimi është një mënyrë për të shprehur lumturi e paqe mes njerëzve e që praktikohet në raste të veçanta.

Mirëpo, këta dy meshkuj që për një kohë vallëzuan mes vete, nuk e pritën këtë fund, transmeton Indeksonline.

Gjatë vallëzimit të cudshëm, dyshja fillon të grindet e rrihet mes vete, derisa njerëzit përreth i shikojnë.

Në fund në mes dyshes përfshihet edhe një mashkull tjetër, i cili përfundon me rroba të grisura.

Nuk dihet nëse kjo është formë e vallëzimit në këtë lokal, apo rrahje e vërtetë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë