Loading…

E nominoi Kledin: Paloma i arsyetohet për veprimin e bërë

  • 27/10/2021 | 17:38

E nominoi Kledin: Paloma i arsyetohet për veprimin e bërë

Ethet e garës sa vijnë dhe shtohen dhe ankthi më i madh për banorët është momenti kur duhet të nominojnë dhe nominohen.


Pavarësisht afrimitetit të krijuar mes tyre, banorët nuk harrojnë se janë e pjesë e një loje.

Nominimet nxisin gjithnjë debat dhe keqkuptime mes banorëve.

“Nuk kisha kë të zgjidhja tjetër, më fal. Nëse ka një person që vlerësoj ai je ti, dhe e di që publiku të vlerëson dhe prandaj të nominova. Jam e bindur që nuk je i rrezikuar”,- i tha Paloma-Kledit pas spektaklit të mbrëmshëm.

Kledi nga ana tjetër shtoi se gjithkush duhet të kuptojë se është pjesë e një show dhe si e tillë nominimet duhet të merren me sportivitet.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë