Loading…

E pabesueshme çfarë bëjnë këta binjakë prapa shpinës së prindërve (Video)

  • 20/03/2017 | 19:30

E pabesueshme çfarë bëjnë këta binjakë prapa shpinës së prindërve (Video)

Të kesh fëmijë është diçka e mrekullueshme, por edhe e lodhshme për prindërit. Të dyja këto dyfishohen nëse ke binjakë.


Për ta vertëtuar këtë, çifti nga New York, Jonathan dhe Susana Balkin, kanë publikuar një video të filmuar nga kamera e vendosur në dhomën e binjakëve të tyre.

Në një video e cila është bërë hit pas postimit të saj në Facebook, dallohen djemtë të cilët nuk i zë gjumi dhe “shkatërrojnë” dhomën e tyre disa herë, derisa vendosin të ngacmojnë njeri-tjetrin dhe më pas ndërhyjnë prindërit.

Kjo skenë edhe pse ka qenë e lodhshme për prindërit, kur kanë parë imazhet ata janë lumturuar edhe më shumë pasi kanë parë djemtë e tyre të bashkëpunojnë mjaft mirë me njëri-tjetrin për të arritur qëllimet e tyre./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë