Loading…
E pabesueshme: Kjo femër tërheq trenin e rëndë 22 tonelata, brenda të cilit janë edhe 50 udhëtarë | VIDEO
  • 14/06/2018 | 09:33

E pabesueshme: Kjo femër tërheq trenin e rëndë 22 tonelata, brenda të cilit janë edhe 50 udhëtarë | VIDEO

Bodybilderja Darya Nesterova ka befasuar të gjithë, pasi ia ka dalë të tërheq trenin e rëndë prej 22 tonelata, brenda të cilit ishin edhe 50 udhëtarë, përcjell Gazeta Metro.


Siç shihet edhe në videon mëposhtë, ajo  e lëvizi nëpër shina lokomotivën urbane, e kjo si pjesë e një gare që u zhvillua në Kazakistan.

“Jam stërvitur që të tërheqë trenin me dhjetë tonelata, ky është më shumë se dyfishi. Megjithëse nuk e prita, jam e lumtur që ia dola”, ka thënë ajo.

Ndërkohë, qindra njerëz e filmonin atë./Gazetametro.net

https://www.youtube.com/watch?v=gEBnohB5zB4

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë