Loading…

E pabesueshme në çfarë vendi ka vënë vath Dafina Zeqiri

  • 24/06/2022 | 09:06

E pabesueshme në çfarë vendi ka vënë vath Dafina Zeqiri

Ka zë, por edhe shumë stil, për çka nuk mund të krahasohet me asnjë këngëtare tjetër.


Kjo është Dafina Zeqiri, unike sa i përket përbërjes artistike, por gjithashtu edhe stilit që ajo posedon.

Këngëtarja ka disa tatuazhe, që e bëjnë mjaftë unike në pamje.

Këngëtarja e hiteve, e paska edhe një vath në një vend mjaftë të veçantë, në faqe.

Kjo është Dafina, definitivisht ndryshe!/Kosovarja/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë