Loading…
E pabesueshme, një nga shtëpitë më të veçanta në botë gjendet në Shqipëri
  • 21/10/2018 | 21:13

E pabesueshme, një nga shtëpitë më të veçanta në botë gjendet në Shqipëri

Ndoshta nuk e kishit menduar kurrë se një prej shtëpive më të veçanta në botë ndodhej në Roskovec të Fierit.


Shtëpia në formën e një anijeje në ngjyrë të bardhë dhe blu, bie menjëherë në sy.

Forma e saj dallohet që larg. Kjo shtëpi ka dalë në shitje tashmë.

Nuk dihet se cili ka qenë qëllimi i pronarit për të ndërtuar një shtëpi të tillë kaq të veçantë apo lidhja shpirtërore me anijet.

 

 

Më të fundit
...
  • 22/03/2019 | 23:46
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë