Loading…
E pabesueshme por kështu stërviten policia vietnameze |PAMJE
  • 10/10/2018 | 20:07

E pabesueshme por kështu stërviten policia vietnameze |PAMJE

Padyshim që çdo shtet dëshiron që të ofrojë imazhin e një policie të fortë, por padyshim Vietnami e fiton këtë garë.

Përmes një videoje me pamje të rënda, policia vietnameze tregon se ka policinë më të fortë.

Në të dallohet se kjo njësi është stërvitur për të pasur një trup të hekurt.

Një veçori tjetër që sjell policia vietnameze është se në këtë lloj stërvitjeje ekstreme janë përfshirë edhe femrat.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë