Loading…
E pabesueshme: Shoferi kap shpejtësinë 378 km/h me Audi e tij
  • 16/04/2019 | 14:41

E pabesueshme: Shoferi kap shpejtësinë 378 km/h me Audi e tij

Një video e një personi duke vozitur me Audi e tij në autostradë, po bën xhiron në rrjetet sociale, transmeton Gazeta Metro.


Kjo Audi është bërë hit, pasi ajo kap një shpejtësi maksimale dhe ndoshta është edhe rekordi botëror për një veturë limuzinë të pa modifikuar. Shpejtësia që kap kjo veturë është 378 kilometra në orë.

Audi është e tipit RS6 Avant dhe ka një fuqi prej 1057 Hp. /gazetametro.net

Shikojeni momentin:

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë