Loading…

E pabesueshme si duket Yllka Kuqi në foton e indeksit

  • 22/02/2020 | 23:52

E pabesueshme si duket Yllka Kuqi në foton e indeksit

Grimi profesional, flokët e rregulluar nga floktarët më të mirë, veshjet glamuroze, i bëjnë këngëtaret shpesh të duken shumë ndryshe.


Por, si janë ato në realitet? A janë aq të bukura, shkëlqyese, mbeslënëse?

Fatkeqsisht, realiteti shpesh di të jetë zhgënyes, madje edhe për ato që i pandehim si shumë të bukura, magjepsëse dhe me paraqitje të jashtëzakonshme, shkruan “Kosovarja”.

A do ta besonit që kjo në fotografi është Yllka Kuqi? Këtë foto e ka nxjerrë fakulteti privat ku ajo ka ndjekur studimet për master.

Më të fundit
...
  • 06/04/2020 | 16:38
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë