Loading…

E papritur: Leonora Jakupi sjell këpucët që mbajnë emrin e saj

  • 13/06/2019 | 20:43

E papritur: Leonora Jakupi sjell këpucët që mbajnë emrin e saj

Leonora Jakupi duket se më në fudn po e arsyeton mungesën e saj nga skena, transmeton Gazeta Metro.


Ajo mbi të gjitha ka vendosur jetë më aktive në rrjetët sociale dhe së fundi ka ndarë me fansat një lajmë shumë interesant dhe të papritur për publikun.

Ajo ka  publikuar modelin e saj të këpucëve të quajtur “Leonora”.

Duket se ky model ka elegancën e njejtë si të Leonorës dhe pikërishtë për këtë kanë marrë po të njejtin emër.

“Jam shumë e lumtur që vajzat shqiptare do të mund të veshin këpucët “LEONORA” faleminderit @marcela_lati për përfshirjen në këtë projekt kaq të bukur!/gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë