Loading…
E papritur, Morena Taraku përfundon në spital |FOTO
  • 11/06/2018 | 18:18

E papritur, Morena Taraku përfundon në spital |FOTO

Ka pak javë që ajo ka postuar këngën e saj më te re dhe dje ka arritur 1 milionë klikime.


Bëhet fjalë për Morena Tarakun e cila duket se nuk është në gjëndje të mirë shëndetësore. A

jo në disa foto të postuara në Instastory duket se është e shtruar mbrëmjen e djeshme në spital duke marrë serum.

Fansat  e saj janë alarmuar por duket se nuk bëhet fjalë për diçka jo të madhe dhe shpresojmë që këngëtarja ta marrë sa më shpejt veten sepse e pret një verë e gjatë përpara.

Kohët e fundit Morena u komentua shumë për lidhjen e saj me miliarderin nga Teherani Sasha Sobhani i cili është një besimtar islam dhe njihet për jetën e tij luksoze.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë