Loading…
E pashpjegueshme: Fluturakja ndahet në 6 pjesë dhe – vazhdon të fluturojë (VIDEO)
  • 21/04/2019 | 16:39

E pashpjegueshme: Fluturakja ndahet në 6 pjesë dhe – vazhdon të fluturojë (VIDEO)

Një video të parëndomtë. të cilën askush nuk ia ka dalë ta sqarojë e ka xhiruar udhëtari korean Luka Kim gjatë fluturimit nga Seuli në Korenë Jugore për Tajlandë, transmeton Gazeta Metro.

Kur e ka parë skenën e parëndomtë, ka menduar: “Mendova se është raritet i vërtetë ta shohësh aeroplanin tjetër i cili fluturon pranë tëndit. kështu e nxora telefonin dhe e xhirova”.

Por, ajo që ka ndodhur, e ka bindur Kimin se ka regjistruar diçka vërtet të çuditshme.

“Pasi shikova mirë, pashë se ky nuk ishte aeroplan, por gjashtë fluturake të veçanta. Pulsonte edhe një dritë e verdhë në të gjelbër”, ka thënë ai për mediet lokale./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë