Loading…

E paska tradhtuar Shakirën prej vitesh, zbulohet romanca e Piques me studenten

  • 11/08/2022 | 19:27

E paska tradhtuar Shakirën prej vitesh, zbulohet romanca e Piques me studenten

Çdo ditë e më shumë detaje të reja dalin nga ndarja e Gerard Piques me Shakirën.


Së fundmi, thuhet se futbollisti po përjeton një romancë të re me një studente. Bëhet fjalë për Clara Chia Marti, e cila që punon në kompaninë e mbrojtsit të Barcelonës “Kosmos”.

23-vjeçarja dhe Piques janë njohur në kompani dhe prej muajsh takohen fshehurazi me njëri-tjetrin.

“Gerard dhe Clara janë takuar me njëri-tjetrin për muaj të tërë. Ajo është një studente që punon për të edhe në zyrën e tij, duke organizuar evente”, ka thënë burimi për “The Sun”.

Kujtojmë që Pique dhe Shakira bën publike ndarjen e tyre në qershor të këtij viti, pas 12 vitesh lidhje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë